Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Anna Palowicz / Feedback

IMG_8525

Feedback Editor in Chief

Związana z obszarem nowoczesnej komunikacji marketingowej od ponad 8 lat. Przez ponad 2 lata współpracowała z portalem Mediarun, gdzie odpowiadała za koordynacje projektów specjalnych, m.in. cyklu konferencji MRAcademy. Przygotowywała w zakresie merytorycznym oraz komunikacyjnym projekty z zakresu digital i komunikacji marketingowej m.in. projekty specjalne oraz konferencje i spotkania branżowe. Współzałożycielka platformy www.digitalthinktank.pl, odpowiedzialna z program merytoryczny i współpracę z kluczowymi partnerami. Pasjonatka digital contentu i digital entertainment, uzależniona od inspirujących treści online. Wierzy, że w komunikacji z konsumentami najważniejszy jest dobry content i prowadzenie dialogu, dzięki któremu marki odpowiadają na prawdziwe potrzeby konsumentów.

twitter.com/AniaPalowicz

www.linkedin.com

www.digitalthinktank.pl

MOJE ARTYKUŁY

Zrzut ekranu 2016-01-06 o 23.44.31 Inspiracje

Trendy, które zmieniają oblicze kampanii reklamowych.


1ULRSCBQ8S Inspiracje

Kreatywność w Sieci. Zainspiruj się!


CS4WNVwXIAAnuzA.jpg-large WYWIAD

Web Summit z perspektywy startupu. Wywiad z Pawłem Bartoszkiem, CEO Kcalmar.


Zrzut ekranu 2015-11-10 o 14.55.16 Inspiracje

Inspiracje z głównej sceny Web Summit.


IMG_4390 Wydarzenia

Pierwszy dzień Web Summit 2015 w Dublinie!


81aec72c070dd68 storytelling

Multimedia brand storytelling. Interview with Villads Spangsberg from LEGO.Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287