Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Ivan Hernandez / Digital Think Tank

Zrzut ekranu 2015-02-05 o 13.59.27

Digital Marketing Strategist, Business Development Consultant

Ekspert z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w sektorach doradztwa strategicznego, reklamy, marketingu i nowych mediów. Jest współzałożycielem The Digital Loop butiku strategicznego specjalizującego się w transformacji cyfrowej. Współtworzy cotygodniową serię filmów na temat możliwości i wyzwań ery cyfrowej na video blogu The Digital Loop. Został zaproszony jako oficjalny bloger konferencji LeWeb Paris 2013 i 2014 r.

Współtwórca platformy Digital Think Tank, www.digitalthinktank.pl

Ostatnio stał się doradcą w D-RAFT, nowym korporacyjnym akceleratorze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odpowiada za projekty z obszaru Digital.

W Polsce od 1999 roku,  współpracował z takimi firmami jak MTV Networks, Korn / Ferry International, NetMaszyna, Grey Group and MSLGROUP, Walk Group. Był również wykładowcą w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie wykładał na obu programach MBA i BBA na temat marketingu cyfrowego, strategii rozwoju i projektowania kariery.

Prelegent wielu międzynarodowych i polskich konferencji, m.in. CMO Congress (Poland), DigitalK (Bulgaria), Spark.me (Montenegro), Webit Congress (Turkey) and Banque du Liban Accelerate (Lebanon).

about.me/ivan_hernandez

MOJE ARTYKUŁY

Zrzut ekranu 2015-06-12 o 13.36.52 digital transformation

Prelekcja Ivana Hernandeza. Digital Transformation.


IMG_0061 Biznes

Czy jesteśmy gotowi na erę digital?Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287