Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Jakub Kaliciński / FOG Content Agency/Kalicińscy.com

946497_619731984705489_547623541_n

Dyrektor Zarządzający w FOG Content Agency

Współwłaściciel i były dyrektor kreatywny w grupie Kalicińscy.com, producent reklamowy i filmowy. Ewangelista content marketingu, branded entertainment oraz branded contentu. Dyrektor zarządzający w FOG Content Agency, firmie odpowiedzialnej za ponad sześćdziesiąt produkcji content marketingowych w 2014 roku. Właściciel jednej z większych warszawskich wypożyczalni sprzętu filmowego – Toolernia. Poza zarządzaniem agencją zajmuje się reżyserią i operatorką, hobbistycznie certyfikowany specjalista od korekcji barwnej materiału filmowego. Wierzy, że content to odpowiedzialność, powinien być tworzony z szacunkiem dla odbiorcy, ponieważ dobra jakość buduje zaangażowanie i przywiązanie do marki.

www.kalicinscy.com

MOJE ARTYKUŁY


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287