Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Katarzyna Czuchaj-Łagód / Mobile Institute

Kasia_MobileInstitute_profil

Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający agencji badawczej Mobile Institute

Mobile Institute specjalizuje się w badaniach rynku wykorzystujących nowoczesne technologie i nowatorskie podejście do konsumentów. Długoletni dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w firmie pkt.pl (grupa European Directories). Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe Ekonomiczne oraz specjalizacji „Narzędzia ilościowe w badaniach marketingowych” i „Koniunktura gospodarcza”. Certyfikowany marketer – posiadaczka dyplomu Professional Diploma in Marketing uczelni Chartered Institute of Marketing. Fanka skomplikowanej natury ludzkiej i ludzkiego biznesu opartego na wiedzy. Upust swojej nieustającej fascynacji zjawiskami rynkowymi wyrażonymi w liczbach daje prowadząc blog z danymi biznesowymi – 6na5kobiet.pl oraz własną firmę badawczą. Cały czas wierzy, że analizy i raporty mogą być fascynujące jeżeli serwujemy je w łatwy do skonsumowania i „lekkostrawny” sposób. Optymistka.

mobileinstitute.eu

MOJE ARTYKUŁY

badanie polskich milenialsów Analiza

OMG! Czyli jak mówić do polskich milenialsów.Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287