Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Łukasz Szymański / NextWeb Media

Zrzut ekranu 2015-02-11 o 11.18.41

Ekspert z obszaru reklamy natywnej i content marketingu.

Product and Marketing Director w grupie NextWeb Media odpowiada za realizację strategii marketingowej, rozwój produktów i rozwiązań z zakresu reklamy natywnej, content marketingu oraz Big Data. Wspiera realizację projektów strategicznych spółki oraz koordynuje prace działu marketingu.

Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży mediów internetowych, zdobyte przy realizacji projektów z zakresu marketingu i e-commerce. Współtworzył pierwsze apteki internetowe oraz serwisy zdrowotne, wdrażał rozwiązania trademarketingowe i reklamowe, koordynował projekty m.in. dla Polskiej Grupy Farmaceutycznej, sieci aptek „Dbam o Zdrowie”, apteki internetowej DOZ.PL oraz wielu firm farmaceutycznych.

Z wykształcenia specjalista w zakresie komunikacji społecznej i PR-u. Entuzjasta content marketingu i nowych technologii. Prywatnie miłośnik kultury japońskiej i dalekich podróży po Azji.

MOJE ARTYKUŁY

16061513373_418ac781c4_z Content marketing

Twój content marketing nie działa?


8S64npOgTu2eWTZIXEfy_DSC_0955 Content marketing

Dlaczego content marketing działa? 7 fundamentalnych powodów!Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287