Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Maciek Stęga / Maciek Stęga

16359054_1214656378602494_954431889_n

Ekspert HR

Freelancer wspierający Start-upy i Software House’y w działaniach z obszaru HR-u i Employer Brandingu. Prowadzi również szkolenia z Zarządzania zasobami ludzkimi w pigułce. Pracował w dużych korporacjach, agencjach rekrutacyjnych, miał okazję być również częścią Start-upu. Popularyzator prezentowania wynagrodzenia “tzw. widełek finansowych” w ogłoszeniach o pracę dlatego stworzył grupę na FB: Praca w Startupie z widełkami łączącą Startupy z kandydatami. Miał przyjemność prowadzić warsztaty dla różnych pokoleń. Posiada doświadczenie we współpracy ze studentami, profesjonalistami (Bank Pekao S.A.). Był także prelegentem w ramach Czwartkowych Social Mediów w Warszawie. Uczestnik innowacyjnych studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Talentami w branży Technologicznej na AGH.

LinkedIn

Facebook

Założyciel Grupy Praca w Startup'ach

MOJE ARTYKUŁY


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287