Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Marcin Bajda / ROI Hunter

Zrzut ekranu 2015-02-10 o 13.10.18

Strategic Director at ROI Hunter

 

Do pracy jeździ na deskorolce. Dyrektor Strategiczny w ROI Hunter (PMD Facebook). Pasjonat social media, SEO/SEM i digital marketingu, uzależniony od inspirujących treści online i sportów ekstremalnych.

Organizator pierwszych w Polsce zawodów snowboardowych w zamkniętej hali „INDOR” oraz  „Działkingu”.Administrator portali: Snowboardowe.pl; Rowerowe.pl Snowmobile.pl. Agent firmy „Nobile Sports”, na rynek czeski i słowacki, produkującej deski snowboardowe, wakeboardy, deski kitowe oraz narty.

Związany z obszarem nowoczesnej komunikacji marketingowej od ponad 10 lat. Interesuje go szeroko pojęty e-commerce i video marketing.

www.web3zero.pl

MOJE ARTYKUŁY

gratisography.com Social media

Jak nowy model rozliczenia CPC wpłynie na komunikację marek na Facebooku?


SONY DSC Technologie

„Punkt widzenia z perspektywy niewidzenia”, czyli technologia ułatwiająca życie.


gratisography.com Social media

Facebook Blueprints – Czy jesteś gotowy na reklamy na Facebook’u?Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287