Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Monika Mikowska / mobee dick

portrait_pic_Monika_Mikowska

Autorka popularnego bloga jestem.mobi.

Dyrektor zarządzająca agencji mobee dick, specjalizującej się w projektowaniu rozwiązań mobilnych, które wyróżnia mądry i piękny UX design.

Jedna ze stu kobiet wyróżnionych w 2014 roku tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet.

W branży interaktywnej od 10 lat. Zrealizowała projekty m.in. dla NIVEA Polska, Żabka Polska, Orange, Play, Meritum Bank, BZ WBK, Raiffeisen Bank Polska, ING Bank Polska, Wirtualna Polska, Pkt.pl, Answear.com, Mars, TUI, PKP.

Autorka cenionych raportów branżowych: „Marketing mobilny w Polsce” (dwie edycje: 2013/2014 i 2012/2013), „Mobile Commerce w Polsce 2013″ i „Raport użyteczności mobilnych aplikacji bankowych”.
Współautorka książki „E-marketing”, wydanej przez PWN.

Jurorka konkursu Mobile Trends Awards. Prelegentka na konferencjach poświęconych tematyce rozwiązań mobilnych. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wykorzystania narzędzi marketingu mobilnego i procesu projektowania stron i aplikacji mobilnych. Wykładowca na SGH w Warszawie oraz AGH i WSE w Krakowie. Wykładowca i mentorka kierunku UX Design na SWPS w Katowicach.

Na blogu jestem.mobi popularyzuje wiedzę o rozwiązaniach mobilnych i przybliża ich rozwój czytelnikom spoza branży IT, a także aktywizuje branżę.
Orędowniczka idei 3P – Pięknych, Prostych i Praktycznych rozwiązań mobilnych. Ambasadorka doskonałego mobile UX design.

Absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej, na której ukończyła publicystykę ekonomiczną i public relations.

jestem.mobi

MOJE ARTYKUŁY

mikrointerakcje_UX_mobimoni_pictrurepassword Aplikacje mobilne

Mikrointerakcje w mobile UXFatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287