Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Robert Sosnowski / Biuro Podroży Reklamy

RobertSosnowskiBPR_2

Właściciel i dyrektor zarządzający

Właściciel i dyrektor zarządzający w agencji innowacyjnego marketingu internetowego Biuro Podróży Reklamy, która od 2003 roku pracowała dla ponad 100 uznanych marek. Zebrał szerokie, praktyczne doświadczenie w zakresie skuteczności internetowych narzędzi reklamowych. Specjalizuje się w optymalnym dopasowaniu narzędzi do celów i uwarunkowań oraz na poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań reklamowych w digitalu. W projektowanych strategiach stawia na skuteczność i efektywność kosztową. Specjalizuje się w reklamie online połączonej z innowacyjną technologią, marketingiem partyzanckim i ambientem. 

Absolwent SGH w Warszawie oraz Szkoły Filmowej w Łodzi. Wykładowca w Szkole Filmowej w Łodzi. Członek IAB Polska i ISOC Polska. Mentor na Sturtup.pl. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. 

Agencja Biuro Podróży Reklamy realizowała w ciągu 12 lat projekty między innymi dla takich marek jak: Samsung, OBI, Sony, Philips, Beko, ING, Pekao Bank Hipoteczny SA, mBank, Allegro, WSiP, PWN, Dekoral Fashion, Bambino, Canal +, Invest-Bank, Bosch,  HBO, Media-Markt, Saturn, Real, DHL, GP Batteries, IBM, Lexmark, GoodYear, Statoil, Xerox, Toshiba, LUX MED, Link4, Amica, Cinema-City, Panasonic, Asus.

Biuro Podróży reklamy obsługuje IAB Polska i jest autorem nowej strony Związku oraz bloga branżowego. 

Agencja jest laureatem licznych nagród, min.: Silver Epica Award, Agency of the year 2014, Grand Prix Kreatura, Mixx Award, Złoty Spinacz, Pióro Roku, Webstar Creative, Golden Arrow, Impactor, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku 2014, Impactor, Innovation Award.

www.BiuroPodrozReklamy.eu

MOJE ARTYKUŁY

4N8HMC2SJ5 CSR

Nowoczesne oblicze CSR.


DEKORAL 6 Case study

Jak kolorowa jest Polska? Case study Dekoral.Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287