Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Sebastian Starzyński / ABR SESTA

Sebastian_Starzynski_b

Ekspert i założyciel firmy badawczej ABR SESTA

Badania rynkowe to moja pasja. Już na studiach założyłem firmę badawczą ABR SESTA, którą z powodzeniem prowadzę do dziś. Nasza firma specjalizuje się w badaniach środowiska zakupowego oraz zachowań zakupowych. Wyróżnia nas to, że rozwijamy innowacyjne metody badawcze, takie jak instalacje kamer w sklepach na potrzeby badania zachowań klientów, Eyetracking i badania Neuromarketingowe (EEG) niezbędne do badania reklam, oraz analizy Big Data.

Od kilku lat moje zainteresowania zawodowe dotyczą również e-commerce. Prowadzę kilka spółek e-biznesowych, w tym firmę Promo-Plan – pierwszą na świecie platformę do zarządzania promocjami oraz TakeTask – pierwsza polska platformą croudsourcingową.

Jako współzałożyciel i członek zarządu Fundacji Edukacja Przyszłości angażuję się w zmianę systemu edukacji w Polsce m.in. poprzez współtworzenie polskiej wersji językowej Khan Academy oraz liczne prelekcje i projekty związane z tą tematyką.

Jestem jednym z prekursorów popularyzacji gamifikacji w Polsce poprzez blog (gryfikacja.pl). W tym zakresie jestem ekspertem, udzielając prelekcji oraz przygotowując szereg artykułów dla mediów. Popularyzuję również tematykę Big Data, Internet Rzeczy oraz Ekonomię Współpracy m.in. prowadząc wykłady na temat przyszłości nowych technologii, ekonomii oraz stosunków społecznych.

Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie na Wydziale Marketingu i Zarządzania.

www.abrsesta.com

MOJE ARTYKUŁY

eDLHCtzRR0yfFtU0BQar_sylwiabartyzel_themap Neuromarketing

Badania neuromarketingowe – nowe narzędzie w rękach polityków!Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287