Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Sylwia Dudkowska-Kafar / Treściva

2016-05-12 08.06.01

Krakowianka z Pomorza. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalności Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, studiów podyplomowych z zakresu public relations oraz Content Management, copywriting i storytelling. Pierwsze kroki zawodowe stawiała jeszcze na studiach, w mediach. Następnie, zdobywała doświadczenie sekcjach marketingu branży medycznej, deweloperskiej i edukacyjnej. Obecnie współodpowiedzialna za marketing jednej z największych uczelni na Pomorzu. Zafascynowana zgłębia tajniki femvertisingu i psychologii reklamy. Autorka bloga www.tresciwa.pl. Miłośniczka kultury o wielu jej obliczach. Jednak – jak nietrudno się domyślić – najbardziej lubi jej kobiecą twarz. Kobiecy głos w dialekcie literatury klasycznej i współczesnej, w kinematografii, w malarstwie i oczywiście w marketingu.

www.tresciwa.pl

MOJE ARTYKUŁY

mareting summit balkon Inspiracje

YOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287