Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
start up
  • KONTAKT

European Start-up Days – młodzi przedsiębiorcy i duży biznes w Katowicach.

Opublikowano: 03.04.2016
ESD

Młodzi przedsiębiorcy i duży biznes na European Start-up Days w Katowicach
Wydarzenie towarzyszące VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Pierwsze tak duże wydarzenie łączące startupy i korporacje. Spotkanie twórców globalnych marek, biznesowych wizjonerów i odkrywców. Przestrzeń otwartego dialogu: start-upy – inwestorzy – organizacje wsparcia biznesu. European Start-up Days to szansa dla młodych, innowacyjnych przedsiębiorców na spotkanie inwestorów i decydentów podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

ESD 2

 

Tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC – 18-20 maja 2016 r.) towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja pod nazwą European Start-up Days. Nowa inicjatywa zintegruje młodych przedsiębiorców z ekspertami, odnoszącymi sukcesy biznesmenami, prezesami przedsiębiorstw, ludźmi z pasją i kreatywnym podejściem do prowadzenia biznesu.
Start-upy to organizacje mające na celu szybkie skalowanie, ale potrzebujące do tego partnerów, którzy mogą zaoferować im globalny rynek i doświadczenie – mówi Dariusz Żuk, prezes Business Link Poland, organizator European Start-up Days. – Te dwa światy jak na razie nie znalazły w kraju idealnej formuły współpracy. Dlatego tworzymy to wydarzenie, aby chociaż w części pomóc wypracować ten model i dać szansę korporacjom i start-upom, a tym samym Polsce i Europie na szybszy wzrost.
European Start-up Days w dniach 19-20 maja br. przyjmą specjalną formułę łączącą merytoryczne wystąpienia oraz interakcję z uczestnikami, elementy show i nietypową promocję rozpoczynających działalność biznesową krajowych firm.

Podczas wydarzenia towarzyszącego Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, innowatorzy, młodzi biznesmeni, będą mogli spotkać i przekonać do swojego pomysłu inwestorów i decydentów reprezentujących duży biznes, którzy na trzy majowe dni przyjadą do Katowic.
Chcemy, aby European Start-up Days przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach stało się forum kojarzenia posiadających biznesowe doświadczenie i środki inwestorów z formującymi się nowatorskimi inicjatywami czy spółkami, a potem zasilenia tych oryginalnych pomysłów kapitałem rozwojowym i menedżerskim doradztwem – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, prezes Grupy PTWP.

Konkurs Start-up Challenge

Młodzi przedsiębiorcy, osoby z pomysłem i rozwiązaniami, które mogą być przydatne dla korporacji lub biznesu, już teraz mogą zgłaszać się do konkursu pod nazwą Start-up Challenge.

Jego laureaci będą mieli okazję zaprezentować się przed inwestorami, uczestnikami European Start-up Days oraz gośćmi Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

W ciągu European Start-up Days (19-20 maja br.) odbędą się liczne debaty i wykłady obejmujące tematy związane z rozwojem i wspieraniem polskiej przedsiębiorczości, finansowaniem, dialogiem pomiędzy korporacjami a startupami.

Zaplanowano również Scale-up Alley – przestrzeń do prezentacji biznesu na autorskich stoiskach.
Na potrzeby dwudniowego wydarzenia, w którym jak szacują organizatorzy, udział wziąć może nawet dwa tysiące uczestników, oddany zostanie obiekt wyjątkowy na architektonicznej mapie Katowic. Miejscem spotkań z inwestorami i potencjalnymi partnerami podczas European Start-up Days będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek.

Startup Pitches i Networking Zone to strefy, w których każdy będzie mógł zaprezentować swój pomysł na biznes przed prezesami spółek, potencjalnymi inwestorami, ekspertami i od razu otrzymać informację zwrotną co do możliwości jego wdrożenia. Pitchingi to 3-minutowe prezentacje, które odbędą się na kilku scenach w Spodku oraz przed praktykami biznesu i ekspertami obecnymi na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Inicjatywa European Start-up Days ma na celu integrację twórców globalnych marek i młodych, biznesowych wizjonerów. Wydarzenie towarzysząc VIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu umożliwi budowę sieci kontaktów i długotrwałych relacji pomiędzy potencjalnymi partnerami, reprezentującymi z jednej strony doświadczenie i możliwości dużych korporacji, z drugiej zapał oraz innowacyjność młodych przedsiębiorców.

 

Ósma edycja organizowanego przez Grupę PTWP Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 18-20 maja 2016 r. w Katowicach. Trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących zgromadzi ponad siedem tysięcy gości z krajów europejskich, Azji i Afryki, reprezentantów biznesu, prezesów największych firm, decydentów, naukowców i praktyków, przedstawicieli świata polityki i samorządów.
Szczegółowe informacje European Start-up Days dostępne są na stronie internetowej.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracja online

podobne tematy


Pułapka doliny niesamowitości.

Ghost in The Shell InspiracjeYOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.

mareting summit balkon Inspiracje

Wolves Summit – Wolfish appetite for business.

wolves eng Feedback From Poland


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287