Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Inspiracje
  • KONTAKT

Kreatywność w Sieci. Zainspiruj się!

AUTOR: Anna Palowicz Opublikowano: 07.01.2016
1ULRSCBQ8S

Dobra komunikacja marketingowa nie może obejść się bez świeżych, zaskakujących pomysłów. W poszukiwaniu inspirujących treści i trendów, stworzyliśmy listę stron www, które mogą pomóc w pobudzeniu kreatywności oraz dają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. Internet pełen jest inspirujących treści i miejsc, które pozwalają odświeżyć spojrzenie na marketing. Kreatywność rozwija się w Sieci.

 

Rozwijaj swoje twórcze umiejętności i kształtuj swoją przyszłość.

To wiadomość od ludzi, którzy stoją za Tuts +,  platformą która ma ponad pięć milionów użytkowników i daje możliwość obejrzenia darmowych lekcji kodowania, ilustracji, fotografii, projektowania stron internetowych oraz innych dziedzin, wymagających kreatywności oraz rozwoju swojego talentu.

tutsplus.com

Tuts+

Tuts+

 

Zainspiruj się!

Platforma Creative Live daje możliwość brania udziału w zajęciach prowadzonych na żywo przez najlepszych światowych ekspertów w obszarze kreatywności. Podstawowym celem platformy jest nauka, ale jej twórcy postawili na naukę przede wszystkim przez inspirowanie. Zajęcia w trybie live są udostępniane za darmo. Na stronie istnieje kalendarz kolejnych lekcji, a jeśli ktoś się spóźni na zajęcia, może obejrzeć materiał, niestety jest on już płatny. Motywacja trochę jak w prawdziwej szkole, ci co się spóźniają, muszą zapłacić.

creativelive.com

creativelive.com

creativelive.com

 

Zobacz kreatywność w akcji!

Talenthouse to platforma skupiająca twórców wszystkich dziedzin sztuki. Oprócz olbrzymiej dawki inspiracji, strona daje również szanse artystom na zaprezentowanie swoich prac oraz zbiera w jednym miejscu konkursy i ogłaszane przez marki z całego świata briefy, które opierają się na kreatywnej współpracy brandów z twórcami.

talenthouse.com

talenthouse.com

talenthouse.com

 

Poznaj trendy w sztuce.

Aesthetica Magazine to wiodący międzynarodowy magazyn o sztuce i kulturze. Założony w 2002 roku bada najlepsze trendy we współczesnej sztuce, designie, fotografii, filmie i muzyce.

aestheticamagazine.com

Zrzut ekranu 2015-06-21 o 23.14.57

aestheticamagazine.com

 

Wyszukuj trendów!

Trendland internetowy magazyn prezentujący najświeższe trendy w sztuce, projektowaniu i komunikacji wizualnej. Mocną stroną jest świetnie redagowana sekcja dotycząca fotografii.

trendland.com

trendland.com

trendland.com

 

Inspirująca komunikacja marketingowa.

Inspiration Room założony został w 2006 roku. Strona pozwala zapoznać się z najbardziej inspirującymi pracami z obszaru komunikacji marketingowej. Pełno tu świeżych pomysłów zarówno z telewizji, druku, ambientu i reklamy interaktywnej, jak również teledysków, fotografii i designu.

theinspirationroom.com

theinspirationroom.com

theinspirationroom.com

 

Wybuch kreatywności

Creative Boom to założony w 2009 roku magazyn interentowy, którego głównym celem jest inspirowanie i wspienienie wszystkich przedstawicieli przemysłów kreatywnych. Oferuje również pomocne wskazówki i porady dla freelancerów, prezentuje nowe obszary i możliwości twórczej pracy, udostępnia źródła kreatywnej inspiracji oraz wspiera rozwój zawodowy.

www.creativeboom.co.uk

creativeboom.co.uk

creativeboom.co.uk

 

Znajdź korzenie kreatywności.

Creative Roots to platforma prezentująca narody poprzez sztukę i design. Szybko rozwijający się blog prezentuje kreatywne prace ze wszystkich zakątków świata, umożliwiając przyjrzenie się korzeniom kreatywności, również w oparciu o kulturę i historię.

creativeroots.org

creativeroots.org

creativeroots.org

 

Kreatywność po godzinach.

Co wpływa na kreatywność? Projekt The Selby is in your place prezentuje prywatne domy i mieszkania, studia, warsztaty oraz inne miejsca pracy przedstawicieli przemysłów kreatywnych. Warto zajrzeć za kulisy powstawania ich projektów i zobaczyć, w jakich warunkach tworzą i szukają inspiracji. Na kreatywność wpływa również sposób, w jaki żyjemy i otoczenie, w którym pracujemy lub odpoczywamy.

theselby.com

theselby.com

theselby.com

Nasz wybór jest subiektywny i ograniczony do kilku ciekawych miejsc na nieograniczonej mapie możliwości. Zaczynamy od kilku stron, które nas inspirują, ale postaramy się stworzyć kolejne listy w oparciu o wybory przedstawicieli branży komunikacji marketingowej.

IMG_8525 Anna Palowicz Feedback
Zobacz Wszystkie Treści od Autora

podobne tematy

Research strategiczny w internecie.

tumblr_p2zs0pXw1Z1sfie3io1_1280 Strategia


Pułapka doliny niesamowitości.

Ghost in The Shell Inspiracje


YOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.

mareting summit balkon Inspiracje


Client service A.D. 2016

lemon_mid Client service

O sławie w reklamie.

beyonce-615-pepsi Reklama

Plakat to potęga. Obraz to potęga. Rysunek to potęga.

AAEAAQAAAAAAAARlAAAAJDEzZWU0NTIwLWEwMTAtNDkzNi1iYWMzLWQ0Mjc1NTc4MWJmOA MarketingFatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287