Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
Wydarzenia
  • KONTAKT

Pierwszy dzień Web Summit 2015 w Dublinie!

AUTOR: Anna Palowicz Opublikowano: 03.11.2015
IMG_4390

Ekipa Feedback przez 3 dni będzie szukała inspiracji na Web Summit w Dublinie. Ponad 40 000 uczestników ze wszystkich krajów świata. Na scenie m.in. założyciele Intagrama, Tindera, czołowe osoby z Facebook’a, Google oraz cała masa młodych, kreatywnych startup’ów. 

Na razie zachęcamy was do zobaczenia szybkiej relacji foto. Podsumowanie konferencji, wywiady i inspirujące treści w przygotowaniu.

Cała dzielnica opanowana przez uczestników Web Summit 2015.

IMG_4385

Jedna z scen Web Summit – Content. Organizatorzy chyba nie liczyli na takie zainteresowanie, aby zobaczyć prelekcje uczestnicy czekają w kolejce do wejścia na salę.

IMG_4395

Były CEO Huffington Post obecnie odpowiedzialny za kreację contentu w AOL opowiada o produkcji contentu, wykorzystywaniu Big Data oraz nowych formach i kanałach dystrybucji. Wszystko w oparciu o doświadczenia z HuffPost.

IMG_4402 (1)

IMG_4408

Główna scena Web Summit. Rozmach organizacyjny powala, prelekcje nie zawsze.

IMG_4418 (1)

Współzałożyciel Instagrama. Prelekcja przyzwoita, ale oczekiwaliśmy więcej. Ciekawe doświadczenie, dużo szczegółów z procesu zmian aplikacji, bardzo mało inspiracji i zero informacji co dalej.

IMG_4423

IMG_4424

Pierwsze polskie startup’y. Trzymamy kciuki i przygotowujemy opisy oraz komentarze.

Kcalmar – świetne narzędzie pracy dla dietetyków oraz użyteczna app’ka dla wszytskich, którzy korzystają z diety lub planują zacząć korzystać. Najważniejsza cecha? Personalizacja diety pod danego użytkownika oraz bezpośredni kontakt z dietetykiem. Trzymamy kciuki, bo Kcalmar to technologia, która poprawia jakość odżywiania i pomaga dbać o zdrowie. Warto zajrzeć na stronę kcalmar.com i samemu przetestować aplikację.

IMG_4412

FestBlast – aplikacja dla miłośników festiwali. Dziewczyny stojące za pomysłem zadbały o UX, ponieważ same są grupą docelową nowego rozwiązania. Wszystkie informacje dotyczące imprez muzycznych w jednym miejscu, spersonalizowane ustawienia, kalendarz oraz dobór propozycji pod względem preferencji użytkownika m.in. z danych ze Spotify.

IMG_4429

IMG_8525 Anna Palowicz Feedback
Zobacz Wszystkie Treści od Autora

podobne tematy


Pułapka doliny niesamowitości.

Ghost in The Shell InspiracjeYOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.

mareting summit balkon Inspiracje


Client service A.D. 2016

lemon_mid Client service

O sławie w reklamie.

beyonce-615-pepsi Reklama

Plakat to potęga. Obraz to potęga. Rysunek to potęga.

AAEAAQAAAAAAAARlAAAAJDEzZWU0NTIwLWEwMTAtNDkzNi1iYWMzLWQ0Mjc1NTc4MWJmOA MarketingFatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287