Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
PATRONAT
  • KONTAKT

Czego tym razem będzie można dowiedzieć się na spotkaniu Warsaw Speaks Mobile?

Opublikowano: 23.10.2015
źródło: Ogranizator

Już 30 listopada o godzinie 18:00, rozpocznie się ósma edycja spotkania Warsaw Speaks Mobile.

Podczas spotkań poruszane są tematy związane z szeroko pojętą branżą mobile i nowych technologii.
Podczas najbliższego spotkania uczestnicy będą mogli posłuchać:
Marcina Łaciaka – Dyrektora Sprzedaży i Marketingu DigitalVirgo, który opowie o tym, jak dobrze przygotować się do projektu wdrożenia aplikacji mobilnej,
Stefana Batorego – prezesa iTaxi.
W dalszej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, którego uczestnikami będą Adam Zajdzik i Tomasz Bucholc, a który poprowadzi organizatorka spotkania Katarzyna Dworzyńska. Podczas panelu uczestnicy będą starali się odpowiedzieć na pytanie, czy aplikacja mobilna to dobry pomysł na biznes, a także przyjrzymy się bliżej historii powstania i rozwoju aplikacji Kekemeke.

Organizatorka wydarzenia Katarzyna Dworzyńska cieszy się, że Warsaw Speaks Mobile powraca. „To już 8 edycja spotkania, a wciąż widzę duże zapotrzebowanie na rozmowy na tematy mobilne. Tym razem w siedzibie Gazeta.pl porozmawiamy o aplikacjach mobilnych. Jak zawsze będą z nami najciekawsi, najlepsi praktycy z branży mobilnej w Polsce. Serdecznie zapraszam do udziału w WSM-ie i mam nadzieję, że widzimy się 30 listopada”. 
– mówi Kasia, która jest także pomysłodawczynią tych spotkań.

WSM-Kasiadworzynska

Prelegenci Warsaw Speaks Mobile to zawsze doświadczeni specjaliści z branży – do tej pory udział w spotkaniach wzięło ponad dwudziestu z nich. WSM to także tematy związane z nowymi technologiami. Podczas minionych edycji uczestnicy mogli poznać m. in. prototyp bransoletki TACTILU, iBeacons czy zobaczyć mechanizm działania Google Glass.

Od teraz spotkania Warsaw Speaks Mobile będą odbywać się w nowym miejscu – w siedzibie Gazeta.pl, która mieści się przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak by móc w nim uczestniczyć, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Feedback objął patronatem cykl spotkań Warsaw Speaks Mobile.

podobne tematy

Wolves Summit – Wolfish appetite for business.

wolves eng Feedback From Poland
Jak najwięksi gracze social mediów chronią nasze dane? Raport EFF 2015 „Who has your back?”.

http://www.gratisography.com/ RAPORT

Wi-Fi jako nowy kanał komunikacji – case study Lenovo.

239H Case study


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287