Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Czwartek, 15 Listopada, 2018
Wydarzenia
  • KONTAKT

SXSW czyli muzyka, film i interactive w jednym

Opublikowano: 21.03.2015
Feedback

Muzyka, film i interactive – połączenie to zdaje się być nie do końca oczywiste, jednakże organizatorom SXSW udało się dzięki temu stworzyć jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń. Od 13 marca Austin w stanie Teksas jest stolicą miłośników technologii, filmu i muzyki.

Co w tym roku, oprócz świetnej zabawy przyciągnęło do Austin ponad 80 000 uczestników? Przede wszystkim możliwości, jakie daje ten festival. Tylko w części Interactive przez dwa tygodnie swoje wystąpienie wygłosiło ponad 900 osób, a wśród nich takie nazwiska jak:  Malcolm Gladwell, Pete Cashmore, Al Gore, bracia Winklevoss, Jimmy Kimmel, Tim Ferris, Eric Schmidt,  Jessica Alba, Charles Barkley, Nick Bilton, Walter Isaacson, Guy Kawasaki, Jack Welch, Astro Teller, Brian Solis, Biz Stone, Gary Vaynerchuk. Do tego odbyło się ponad 200 koncertów, pokazów filmów oraz 2000 nieoficjalnych imprez.

Jakie trendy w digitalu i nowych technologiach można było zauważyć na SXSW? O tym niebawem. Tymczasem zapraszamy do poczucia atmosfery festivalu i obejrzenia filmu promującego to wydarzenie:

 

podobne tematy


Pułapka doliny niesamowitości.

Ghost in The Shell InspiracjeYOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.

mareting summit balkon Inspiracje

Client service A.D. 2016

lemon_mid Client service

O sławie w reklamie.

beyonce-615-pepsi Reklama

Plakat to potęga. Obraz to potęga. Rysunek to potęga.

AAEAAQAAAAAAAARlAAAAJDEzZWU0NTIwLWEwMTAtNDkzNi1iYWMzLWQ0Mjc1NTc4MWJmOA Marketing
Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287