Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
Lajt
  • KONTAKT

Web Summit nocą – to trzeba przeżyć!

AUTOR: Paulina Wojczyńska Opublikowano: 20.11.2015
źródło:www.flickr.com/photos/websummit/ Zdjęcie: źródło: www.flickr.com/photos/websummit/

Web Summit to nie tylko 20 ścieżek tematycznych, ponad 2000 wystawiających się startupów, setki prelegentów i inwestorów, czy tysiące spotkań. Ważne są emocje i obrazy przechowywane w pamięci, a te bardzo często dotyczą tego, co działo się poza scenami. Dodatkowo Dublin z niezliczoną liczbą pubów i specyficznym klimatem zdecydowanie ułatwiał te emocje wytworzyć. Jak w tych kwestiach prezentuje się Web Summit?

Organizatorzy Web Summit doskonale wiedzą, że wspomnienia i opinie o konferencji są nie tylko związane z jej merytoryką i biznesem. Wartością dodaną do każdej konferencji jest afterparty i możliwość networkingu w nieco luźniejszej atmosferze.

Musimy przyznać, że byliśmy pod wrażeniem liczby wieczornych eventów podczas Web Summit. Integracja uczestników konferencji rozpoczynała się już 2 listopada i kończyła 5. Oprócz oficjalnych miejsc dla wszystkich uczestników konferencji organizatorzy zadbali o organizacje kameralnych spotkań dla mediów, inwestorów i prelegentów.

Warto zauważyć, że weczór z Web Summit każdego dnia odbywał się w innych miejscach. Tak, piszemy w liczbie mnogiej, gdyż nie był to jeden pub, a całe ulice! A na nich tłumy rozmawiających i roześmianych uczestników konferencji.

Jak było? Zobaczcie sami!

źródło: www.flickr.com/photos/websummit/

źródło: www.flickr.com/photos/websummit/

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

A na koniec – bonus. Owce w barwach Web Summit towarzyszące uczestnikom konferencji przez trzy dni.

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

źródło:www.flickr.com/photos/websummit/

 

Zobacz Wszystkie Treści od Autora

podobne tematyYOUNG MARKETERS SUMMIT 2016. Event zyskanych szans i pełen inspiracji.

mareting summit balkon Inspiracje

Client service A.D. 2016

lemon_mid Client service
Wolves Summit – Wolfish appetite for business.

wolves eng Feedback From Poland
Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287