Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Święto animacji w Warszawie 
VAFA 2015!

Opublikowano: 12.05.2015
VAFA_logo2015-480x250 26.05.2015

26 maja w warszawskim Kinie Praha odbędzie się kolejna edycja Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION. Wydarzenie poświęcone animacji objęła Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Warszawy. Wśród gości konferencji pojawią się producenci, reżyserzy oraz animatorzy z Polski i zagranicy.

VAFA 2015 odbędzie się w dniu 26 maja 2015 w warszawskim Kinie Praha. 2 klimatyzowane sale pomieszczą w sumie 300 miłośników animacji. Atmosfera praskiego kina zalanego wiosennym słońcem idealnie pasuje do charakteru majowego święta animacji, które łączy wszelkie metody wykorzystania animacji w sektorze kreatywnym.

Zapraszamy do zobaczenia animowanego zaproszenia na konferencję!

Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele takich firm, jak Human ARK, Platige Image, CD Projekt Red, Badi Badi FX, ARS Thanea oraz Sperasoft czy Topalsson.

Organizatorem konferencji jest IT Media to Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe, który oprócz szkoleń organizuje konferencje tematyczne związane z filmem, animacją oraz postprodukcją.

Warto zobaczyć, jak wyglądała zeszłoroczna edycja

Więcej o konferencji na stronie wydarzenia www.vafa.pl


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287