Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.

Niedziela, 21 Października, 2018
  • KONTAKT

Wolves Summit

Opublikowano: 06.10.2015
g+_bg

Nazwa: Wolves Summit
Data: 27-28.10.2015
Miejsce: Warszawa

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjności i przedsiębiorczości. Już 27 i 28 października w Warszawie odbędzie się druga edycja tego wydarzenia. 

Uczestnicy konferencji będą mieli do wyboru 8 ścieżek tematycznych, m. in. Fintech, Marketing, Technology, Fashion.  Praktyczna wiedza będzie przekazywana także podczas warsztatów. Dzięki nowoczesnym narzędziom do networkingu, takim jak connection tool – match making (łatwe targetowanie i planowanie spotkań przed konferencją), predefined meeting spots, round tables czy quick talks (1,5 min) będzie można maksymalnie wykorzystać obecność na konferencji.

Wśród prelegentów są między innymi:

  • Christoph Lange – Zalando
  • Chris Wacławek – Estimote
  • Yuri Drabent – Isobar
  • Grzegorz Miecznikowski – Prowly
  • Artur Raciski – Social WiFi
  • Barbara Stawarz – Content King
  • Katarzyna Młynarczyk – Socjomania

Na Wolves Summit pojawią się przedstawiciele największych marek, m.in. Salesforce, Google, Deloitte, Intel, Orange, Axel Springer, TVN, Grupa ONET, Burda Media, Allegro, PKO BP, Gerda Broker, Poczta Polska, P&G, i wiele, wiele innych.

Poprzednia edycja Wolves Summit odbyła się w Gdańsku i wzięło w niej udział 1356 uczestników i 113 speakerów z całego świata, m. in. z Argentyny, Kanady, USA, Szwecji, Norwegii, Niemiec i Francji. Podczas drugiej edycji, w dniach 27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki przewidywanych jest ok. 2000 uczestników, 800 założycieli start-upów i 200 inwestorów. Wolves Summit stało się jednym z większych wydarzeń w Europie, dlatego też podstawowym językiem, w jakim prowadzone będą prelekcje, będzie angielski.
Więcej informacji na stronie.

Feedback objął patronatem to wydarzenie.


Fatal error: Call to undefined function geoip_open() in /home/feedbk/domains/feedbk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-power-stats/powerStats.class.php on line 287