segregatory reklamowe
Bez kategorii

Czym są segregatory reklamowe i dlaczego warto je zamówić?

Druki firmowe są doskonałym pomysłem na promocję biznesu. Są tanie, ale także praktyczne, dlatego świetnie sprawdzają się jako sposób na atrakcyjne zaprezentowanie firmy i przyciągnięcie uwagi otoczenia – klientów, kontrahentów. Jednym z takich druków są segregatory reklamowe. Co warto o nich wiedzieć?

Czym są segregatory reklamowe?

Segregatorami firmowymi nazywa się artykuły papiernicze, które przeznaczone są do segregowania dokumentacji. Znajdujące się w nich kółka – obręcze są rozpinane i pozwalają na wpięcie dokumentów z perforacją, koszulek foliowych, przekładek. Najczęściej segregatory reklamowe zamawiane są w celu prezentacji oferty produktowej – służą jako praktyczne foldery reklamowe. Również mogą być one przekazywane klientom, na przykład w środku mogą znaleźć się instrukcje obsługi, dokładne informacje o zawartej umowie. Dodatkowo, segregatory reklamowe dobrze sprawdzają się jako segregatory biurowe w reprezentacyjnych miejscach.

Rodzaje segregatorów reklamowych

Segregatory reklamowe to pełna gama produktów, które wyróżniają się różnymi formatami oraz konstrukcjami. To pozwala na indywidualne dopasowanie ich do przeznaczenia.

Wśród segregatorów biurowych wyróżnia się:

  • segregatory z dźwignią
  • segregatory z ringowe – z kółkami
  • segregatory zamykane

Najczęściej mają one format A4, lecz również oferowane są w mniejszych formatach A5. Dodatkowo, segregatory reklamowe mogą być wyposażone w dodatkowe wkłady do segregatorów, przekładki, etui, kieszonki.

Personalizacja segregatorów firmowych

Wszystkie z tych elementów mogą być personalizowane, co oznacza, że można wykonać na nich indywidualne nadruki na zamówienie. W tym przypadku segregator może doskonale reprezentować firmę gdziekolwiek, gdzie się znajdzie.Personalizacja polega przede wszystkim na wykonaniu dedykowanych nadruków, na przykład może być to logo firmy w towarzystwie koloru firmowego. Na segregatorach można umieszczać także inne informacje – zdjęcia, grafiki, napisy, na przykład adres firmy, numer kontaktowy, adres strony internetowej.

Gdzie można zakupić segregatory reklamowe?

Aktualnie segregatory reklamowe są bardzo popularne i oferuje je wiele firm specjalizujących się w przygotowywaniu druków reklamowych. Zamówienia tego typu przyjmują przede wszystkim drukarnie, które oferują często usługę polegającą na projektowaniu graficznym – nawet wtedy, gdy klient nie ma projektu, drukarnia może go wykonać za darmo albo za dodatkową opłatą. Zamówienia na personalizowane segregatory reklamowe mogą być składane również za pośrednictwem internetu.

You may also like...